Federace campingu a caravaningu ČR, z.s.

náměstí Míru 925, Heřmanův Městec, 538 03

Federace campingu a caravaningu ČR
  • Federace campingu a caravaningu ČR
  • Federace campingu a caravaningu ČR
  • Federace campingu a caravaningu ČR
  • Federace campingu a caravaningu ČR

Carnet CCI

Camping Card International (CCI) je dokument, který již více jak 80let vydává světová organizace cestování a karavaningu – Fédération Internationale de Camping ; Caravanning de Autocaravaning. AISBL se sídlem v Bruselu (F.I.C.C.) jako doklad o příslušnosti k této organizace prostřednictvím členských klubů v této organizaci registrovaných. Tato karta dále opravňuje držitele k ubytování v kempech se slevou, která se pohybuje v rozmezí 5 - 30 % dle doby sezony a vztahuje se na skupinu až jedenácti spolucestujících. Kempů, které kartu akceptují, je v současné době v celé Evropě okolo 2360 (konkrétně v zemích: Andora, Nizozemí, Francie, Belgie, Německo, Švýcarsko, Itálie, Španělsko, Dánsko, Velká Británie, Lucembursko, Irsko, ČR, Slovensko, Rakousko, Maďarsko, Chorvatsko, Švédsko, Norsko, Finsko, Řecko, Portugalsko, Slovinsko, Rumunsko, Finsko, Polsko, San Marino a Slovensko). Karta rovněž zahrnuje pojištění proti škodám způsobených třetím osobám při pobytu v kempu, a to až do výše 2 500 000 CHF. Při přihlašování k pobytu si ubytovatel tuto kartu uznává jako průkaz totožnosti.Oficiální stránka karty s aktuálním přehledem kempů je www.campingcardinternational.com.

Platnost CCI Karty:      kalendářní rok, tj. od 1.1. do 31. 12. (o karty je možno žádast již průběžně od prosince předchozího roku)

Kartu lze získat za 450,- Kč na rok 2024 zasláním žádosti o CCI kartu. Žádosti příjmáme od 1. 12. 2023, dřívější žádosti nebudou řešeny!

Návod jak se registrovat na web k CCI kartě naleznete zde.

Podrobnsti o pojištění v rámci CCI karty naleznete zde.

V případě zájmu o CCI kartu kontaktujte:

Hlaváč Pavel
+ 420 602 341 361
e-mail: hlavac@polabi.com

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
´